Jste zde: Obchodní podmínky

elektro

  • prodej náhradních dílů (čerpadla, uhlíky, topná tělesa, těsnění lednic, kondenzátory, řemeny, termostaty, spínače, tlumiče, atd.)
  • opravy a prodej elektrospotřebičů
  • prodej příslušenství

drogerie

caj-kava

  • prodej čajů Tetley s příchutí - borůvka a Acai, brusinka, jablko a malina, Earl Grey, heřmánek, brusinka a rebarbora,...
  • prodej zrnkové kávy z plantáží vdy čerstvě upražená...

Obchodní podmínky

Email Tisk PDF

Provozovatel
Provozovatelem internetového obchodu petr-servis.cz je Petr Kubenka, Příměstská 773, 725 25 Ostrava – Polanka nad Odrou, IČO: 40337642, DIČ: neplátce DPH, registrace Ž. ú. Město Ostrava, ev. číslo: 380701-53493-00, tel: 597609620, Mobil: +420603747812 e-mail.: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Objednávky
Všechny objednávky podané prostřednictvím obchodu petr-servis.cz jsou závazné. O přijetí objednávky Vás informujeme e-mailem.
Osobní odběr je možný pouze na základě objednávky uskutečněné prostřednictvím eshopu. Jakmile je zboží na prodejně připraveno, dostanete od nás e-mail, že si ho můžete vyzvednout.

Dodací podmínky

Přehled možných způsobů doručení zásilek:

  • zboží Vám bude odesláno prostřednictvím České pošty, formou dobírky. Poštovné a balné je ve výši 150,-Kč
  • platba předem na bankovní účet mBank: 670100-2211939244/6210 + poštovné, balné 100,-Kč
  • Slovensko - platba předem na bankovní účet mBank: 670100-2211939244/6210 + poštovné, balné 290,-Kč
  • osobní odběr zboží - po telefonické domluvě

 

Lhůta odeslání zboží je do sedmi pracovních dnů u výrobků vedených skladem. V případě, že dodávka zboží si vyžádá delší období, budeme Vás o termínu dodání informovat e-mailem nebo telefonicky v nejkratším termínu. U neobvyklého zboží si firma Petr Kubenka vyhrazuje právo vyžádání zálohy. K tomuto účelu Vám zašleme zálohovou fakturu.

 Sporáky, automatické pračky, lednice, myčky, ohřívače vody - doprava do 30 km zdarma.

Sporáky, automatické pračky a myčky - zapojení a uvedení do provozu zdarma, při splnění všech podmínek: u praček a myček nádobí (ventil na vodu, zásuvka, odpad), u sporáku (sporáková kombinace, krabice, šňůra) po dohodě možné úpravy za doplatek (více práce + materiál).


Platební podmínky
DPH u celého sortimentu je 21%. Čaje a káva je s 15% DPH. Všechny ceny v obchodě jsou uvedeny včetně DPH. Zboží je expedováno formou dobírky. Platba proběhne v hotovosti naproti vydání zboží dopravní službou České pošty. Při převzetí zboží si pečlivě zkontrolujte stav dodané zásilky.

EET - podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

Záruční lhůta
Záruční lhůta počíná běžet dnem prodeje a pro jednotlivé skupiny výrobků je zákonná lhůta 2 roky. Na náhradní díly je záruka 6 měsíců. V případě závady na zakoupeném výrobku navštivte kterékoliv z autorizovaných servisních center. Kontakt a adresu naleznete uvnitř Záručního listu, dodaného spolu s výrobkem. Záruční lhůta se nevztahuje na vady vzniklé neodborným či nešetrným zacházením, stejně jako škody způsobené vnějšími událostmi.

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejích dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze tedy považovat za vadu a nejde ani reklamovat.

Záruční doba všem osobám, používajícím výrobek pro účel podnikání s tímto výrobkem, není stanovena Občanským zákoníkem a stanovuje ji konkrétní dovozce či výrobce.

Reklamační řád
Při reklamaci se Vám budeme snažit vyjít vstříc a záležitost neprodleně řešit. K rychlému a úspěšnému vyřízení reklamací dodržujte, prosíme, následující podmínky.

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte nám zjištěné vady co nejdříve e-mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , případně telefonicky (tel: 603747812) nebo písemně (Petr Kubenka, Příměstská 773, 725 25 Ostrava – Polanka nad Odrou).

Reklamace musí obsahovat popis zjištěných závad a jejich projevů. Prodávající rozhodne o oprávněnosti reklamace nejpozději do 3 pracovních dnů od jejího doručení a vyrozumí kupujícího. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

Zboží, které reklamujete, je nutné doručit na adresu prodejce. Zboží musí být v původním obalu včetně dokladu o zakoupení.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé neodborným či nešetrným zacházením a chybnou manipulací, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.

Vyřizování reklamací podléhá ustanovením platných právních norem.

Přís­pěvek na historické elektrozaříze­ní

Od 13.8.2005 platí novela zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech, která přináší změny především ve zpětném odběru elektrozařízení a příspěvku na historické elektrozařízení. Tento zákon postihuje všechny dovozce, výrobce, ale i prodejce. V rámci novelizace zákona musí dovozce nebo výrobce vybírat tzv. recyklační příspěvek vybíraný na historická elektrozařízení.

Prodejci elektrospotřebičů nejsou podle názoru Ministerstva životního prostředí povinni převzít od zákazníka starý spotřebič přímo na prodejně. Povinností maloobchodního prodejce je přesně informovat zákazníka o sběrných místech. Lze mít přímo na prodejně vystavený seznam sběrných dvorů blízko místa prodejny nebo lze tuto informaci pomoci vyhledat na stránkách Ministerstva životního prostředí http://www.en­v.cz/ nebo na stránkách kolektivních systémů – ELEKTROWIN http://www.elek­trowin.cz/ – domácí elektrospotřebiče, ASEKOL http://www.ase­kol.cz/ – elektronika, IT technika, případně REMA http://www.re­masystem.cz/EKOLAMP http://www.eko­lamp.cz/ – osvětlovací technika ECOBAT http://www.eco­bat.cz/ – přenosné baterie.

Ochrana osobních dat
Provozovatel elektronického obchodu petr-servis.cz firma Petr Kubenka – poskytuje své služby plně v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Prohlašujeme a zavazujeme se k tomu, že osobní údaje, které nám poskytnete, budou použity pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu petr-servis.cz, a že je neposkytneme žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením Vaší objednávky.

Nakupující využíváním služeb našeho obchodu dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Nakupující má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace).